Jdi na obsah Jdi na menu
 


Petr Koukal představuje tým 2

10. 4. 2007

Vladislav Koutský =KoudyObrazek

Naděje do budoucna.Kdykoliv nastoupí, nezklame. "Dostal se do dvacítky, na mistrovství světa skvěle zachytal proti Američanům, kvalitu v sobě určitě má. jednou se dostane hodně nahoru

Petr Čáslavá = Časy

OBdivovatel Bruce Willise si rád zastřílí při počítačové hře i Obrazekna ledě. "Šel hodně nahoru, pan trenér ho dokonce označil za nepostradatelného. Je velikým přínosem v oslabení, vyhrává souboje."

Martin Čech = Čenda

Obrazek

Pohodář.Po škole v Rusku ho máloco rozhází. "Ze začátku sezony ho limitovalo zraněné koleno, ale v play off hraje výborně.Perfektní obránce,hrál i za nároďák.To mluví za vše."

David Havíř = DaveObrazek

Odborník na bondovky a fanoušek Pierce Brosnana se v Pardubicích dokonale zabydlel.Hraje čím dál tím líp."Velice platný hráč.Má dobrou rozehrávku i střelu, i když to cpe furt na víko."

Tomáš Linhart = LinhyObrazek

Zbožňuje punk,rock a filmy s J.Duškem."Ale punk v kabině nepouští, to cédéčko bychom mu hned vyrvali z ruky."Vyzrává, má dispozice stát se reprezentanzem. "Poctivej,super dozadu."

Aleš Píša = PisecObrazek

Luxusní vozy, to je jeho vášeň. Vlastní zlaté BMW i nablýskaný mercedes. "Hrát začal v listopadu, pak mu přibouchli dalších sedm zápasů po bitce ve Zlíně.Jinak bek,před nímž má soupeř respekt."

Michal Šeda = ŠedousObrazek

Není znát že je nováčkem v extralize. "Perspektivní hráč.Nevypustí žádný souboj, jak se dostane ke kostičce, nepustí za nic na světě.Je s náma první rok,ale zapadl v pohodě."

Dušan Andrašovský = DuškaObrazek

Příjemné oživení v kabině."KVůli léčení zlomené nohy měl těžší start, ale probil se do sestavya svoje si určitě uhrál.Výborně bruslí, vytvoří šanci, dává góly a platný je i do zadu.Navíc kliďas."

Jiří Cetkovský = CecekObrazek

Příznivce folku i kanálu MTV Base přibrzdilo nepříjemné zranění nohy, v play off je ale k užitku."Důrazný hráč,účinný před brankou.Také on se dostane nahoru."

Jan Čaloun = ČalyObrazek

Fanoušek Depeche Mode,Roberta de Nira a značky Tommy Hilfiger v play off nedostává moc prostoru, ale teď ho zajímá titul, nic jiného.Trefí se z každé pozice.S tím se člověk musí narodit."

Jan Kolář = KoličObrazek

Surfařské prkno a kanál Eurosport, to je jeho. "Na leďě každého oblkičkuje, soupeře má třikrát objetého a pak mu puk za zády uteče. POhybem vytváří hodně šancí pro ostatní."

Petr Koukal = KoukyObrazek

Chodí na filmy s Johny Deppem, líbí se mu Román pro ženy a sní o surfování na Havaji. "Doufám, že jsem týmu přínosem. Dál budu pracovat na tom, abych si vydobyl pozici, jako má Časy na beku."

František Mrázek = FeryObrazek

Téměř dvoumetrový chasník toho s hokejem hodně procestoval. V Kanadě, Finsku,pendloval po celý republice."Fychlí a důrazný hráč.Dobře napadá, hraje do těla, donutí soupeřže k chybám."

Zdeněk Ondřej = ZdenaObrazek

Jihočeský patriot vydatně pomohl odstranit České Budějovice z play off.Hokej ho kdysi živil a v Anchorage na Alijašce."Dost toho nabruslí, je velmi důrazný.Na rozdíl ode mě jde hned do těla."

Libor Pivko = PivecObrazek

Zámořskou kariéru měl slušně rozjetou, v Nashvilu ani v PItsburgu však nezakotvil."Do týmu výborně zapadl.Má přesnou nahrávku a kvalitně zakončí."

Peter Pucher = PepeObrazek

Kdysi vlastnil restauraci, ale svůj podíl už prodal. Má tak víc času na rodinu."Osobnost extraligy.Pepeho zdobí skvělá nahrávka.Jakýkoliv kotouč dohraje do třetiny.Velké plus, že ho tady máme."

Petr Sýkora = SejkObrazek

Hvězda celé sezony relaxuje u tenisu, při golfu nebo si doma pustí pelíšky. Chutná mu dobré české pivo. "Naše velká zbraň!Pan Hráč a neuvěřitelnou sezonou.Nemá smysl víc dodávat..."

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář